Nice Kapı Motoru

Nice Kapı Motoru

Bir İtalyan markası olan Nice, otomasyon sistemlerinin büyük bir bölümünü kapsamaktadır. Nice motor, nice kapı motoru, nice bahçe kapısı motorları, nice bariyer, nice servis gibi birçok hizmeti, 2 yıl garanti kapsamında ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. İtalyan bir marka olan nice; konforu, hoş tasarımı, hizmeti, güvenliği, kalitesi ve birçok zengin çeşidi ile adından oldukça söz ettirmektedir. Nice motorların montajı ve kullanımı oldukça kolaydır ve şık bir görünüme sahiptir. Firma, İtalyan nice markasının Türkiye distribütörü olmaktadır. 2 yıl garantili olan nice ürünlerini hem uygun fiyata hem de güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Nice Kapı Motoru Özellikleri

Otomatik kapı ihtiyacınızı nice ile ev ve iş yerlerinizde, özel yaşam alanlarınızda, alış veriş merkezleri, hastaneler, endüstriyel tesis ya da santral girişlerinde olmak üzere her çeşit modelini uygun fiyat alternatifleri ile temin edebilirsiniz. Nice Kapı Motoru İstediğiniz her alanda estetiği de beraberinde getiren nice kapı motorunu, güvenli ve kaliteli ürünleri, sağlam ve yoğun kullanım alanları için çok rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz. Montaj kolaylığı ile sizlere uzun vadeli bir yatırım yaptıran ürünlerimiz, zengin aksesuar çeşitleri ve her ihtiyaca cevap veren motor çeşitleri, kendi kullanım konforunuza göre çalıştırabileceğiniz kolay kullanımı sayesinde sizlere son derece kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Nice Motor

Sık kullanımlarınıza uygun olan ve yüksek kapasitede tasarımlı ürünler sunan nice motor, uzun yıllar boyunca performansından ödün vermeden nice Türkiye garantisi ile satışa sunulmaktadır. Bunun yanında uygun kit ürünleri ile motorunuzu daha da yükseltebilmeniz mümkündür. Ürün kullanımında yaşanan her hangi bir probleme karşı nice motor servislerinden yararlanabilirsiniz.

Nice Otomatik Kapı Motoru

Zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak sistemleri geliştirmekte olan nice markası, endüstriyel alanların otomasyon sistemlerine dâhil olması ile nice otomatik kapı motoru sayesinde alanlarınızı kullanıma daha da elverişli hale getirmektedir. Nice markasını uzun yıllar boyunca hiçbir problem yaşamadan rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Nice otomatik kapı motoru ağırlığı en fazla 600 kilo gram olan kapılara uygulanabilir. Kolay bir şekilde kurulum sağlayabileceğiniz mekanik ve elektronik limit switchleri bulunmaktadır. Hizmet vermekte olduğumuz bu sektörde nice Türkiye olarak son derece kaliteli ürünlerimizden memnun kalacak ve hiçbir şekilde mağduriyet yaşamayacaksınız. Nice otomatik kapı motorunun en büyük avantajlarından birisi de, kolay kurulum yapabilmeniz için özel olarak dizayn edilmesi ve motorun direkt olarak kapının şaftına bağlanabilmesidir. Bağlantı şemaları sayesinde hiçbir sorun yaşamadan kolay bir şekilde kurulum yapabileceksiniz. Dilediğiniz çeşitlerinden size uygun olanı ile montaj ekiplerimiz ile birlikte sıkıntısız ve kolay bir şekilde kurulumunuz sağlanabilmektedir. Her hangi bir elektrik kesintisi ya da başka bir sorun yaşandığı zaman zincirli manuel mekanizması ile acil müdahale edebilme imkanınız bulunmaktadır. Güvenlik önlemleri sayesinde olası kazaların önüne geçen nice otomatik kapı motoru, Avrupa standartlarına ve yönergelerine uygun olarak üretilmiştir. Aynı zamanda nice ürünleri, 2 yıl garanti kapsamı içindedir.

Nice Yetkili Servis Hizmetleri

Nice Türkiye firması yıllardır kaliteli otomatik kapı ve otomasyon sistemleri ile sizlerin memnuniyetinizin devamlılığı için, satış sonrası yetkili servis olarak da müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ile süreklilik kazanan ürünlerimiz, firmamızda bahçe kapıları, garaj kapıları gibi çeşitli ürünler, sizlerin istek ve ihtiyacınıza uygun bir şekilde üretilmektedir. Bunun yanında bu çeşitlerde otomatik kapı sistemlerine uyum sağlayan bütün motor ve aksesuar çeşitleri de üretilerek servis hizmetleri kapsamında yer almaktadır. Kaliteli ürünleri ve hizmetleri ile firmamızı tercih ederek, rahat ve sorunsuz bir kullanımın keyfini yaşayabilirsiniz.

Nice Türkiye - Rs Otomasyon
Nice Türkiye – Rs Otomasyon