Otomatik Garaj Kapısı

Otomatik Garaj Kapısı
            Evinizde, bahçenizde, iş yerinizde, garajınızın güvenli kapalı ve kolay açılır kapanır olmasını istiyorsanız otomatik garaj kapısı tercih etmelisiniz. Yeni imar yönetmeliği ile birlikte binalarda garajların zorunlu hale getirilmesi beraberinde güvenlik sorularını da birlikte getirmiştir. Binaların altına yapılacak garajlarda bahçeli evlerde veya iş yerlerinde kurumsal alanlarda garajlarınızın korunması bize emanet. Otomatik garaj kapısı sistemlerimiz ile her alana ve çevreye uygun garaj kapısı ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Otomatik garaj kapısı tercihi nasıl olmalıdır. 

            Otomatik garaj kapıları sizin kullanım alanınıza bağlı olarak farklı çeşitlerde üretilebilmektedir. Güvenliği ön planda tutmak istiyorsanız kullanacağınız otomatik garaj kapısı daha kalın ve güvenilir olmalıdır. Firmamızın sunduğu çözümler arasında güvenliğin ön planda olduğu kalın ve dayanıklı garaj kapısı modellerimiz bulunmaktadır. Her alanda kullanıma uygun olan ve estetikten ödün vermeyen garaj kapıları ile aracınızda iken kapıyı uzaktan kumanda ile açıp kapayabilirsiniz. Kullanılan otomatik garaj kapısı sisteminde en önemli noktalardan biride otomatik durma özelliğinin bulunması. Tehlikeyi sensörleri ile algılayıp otomatik durabilen garaj kapıları ile güvenlikten yana kafanız rahat olacaktır. Kullanacağınız alana göre sade veya daha farklı desenlere sahip bir kapı modeli arasında tercih yapmak tamamen size kalmış. Özel yaşam alanlarınızın güzel ve hoş görüntüsünü bozmadan garaj kapısı taktırabilmek artık mümkün.

Otomatik Garaj Kapısı
Otomatik Garaj Kapısı

Sunduğumuz çözümlerin artıları nelerdir

            Garaj kapısı isteyen müşterilerimiz için sunacağımız modeller istenilen renk desen ve büyüklüğe göre yapılabilir olacağından estetik bir görünüme sahip olacaktır. Bu sebeple binaların ve evlerin yanında veya altında kötü bir kapı görünümünden sakınılmış olacaktır. Otomatik garaj kapısı sistemlerimiz hırsızlık olaylarına karşı korumalıdır. Dışarıdan alınabilecek herhangi bir darbeye karşı oldukça dayanıklı olan kapılar anahtar ve yetkili uzaktan kumanda olmadan asla açılmamaktadır. Otomatik Garaj Kapısı Dışarıdan ne şekilde zorlanırsa zorlansın kapıların açılması mümkün değildir. Sizlere sunmuş olduğumuz kapılar en son kalite olup garantili ürünlerdir. Satış sonrası uzun zaman boyunca her hangi bir sorun yaşamayacağınız otomatik garaj kapıları ile kaliteyi ve müşteri memnuniyetini amaçlıyoruz. Otomatik Garaj Kapısı konusunda en önemli detaylardan biride kapıyı kapatıp açacak olan motorlardır. Garaj kapısına takılacak motorun sağlamlığı gücü ve dayanıklılığı kapının ömrünü uzatıp kullanımı da kolay hale getirecektir. Motorlarımız son derece kaliteli  olup  uzun yıllar sorun çıkarmamaktadır. Satış sonrası sunduğumuz bakım onarım hizmetleri ile de siz müşterilerimizin yanındayız. En iyi kalite profesyonel işçilik alanında uzman ve deneyimli kadro ile en uygun fiyat garantisini birleştirip siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.