Fotoselli Kapı

Fotoselli Kapı
            1994 yılında İstanbul’ da kurulan firmamız panjur sistemleri üzerine müşterilerimize hizmet vermeye başlamış ve gelişen teknoloji ve değişmeyen vizyonumuz ile büyüyerek otomatik kapı ve sistemleri üreticisi olmuştur. Yıllardır müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerde önceliğimiz kaliteyi değerli müşterilerime uygun fiyatlarla sunmak ve gönül rahatlığı ile bizim ürünlerimizi kullanarak karşılıklı güven duygusunu pekiştirmek oluştur.

Hangi Markalar ile Çalışıyoruz?

            Dünyaca ünlü Bft, Nice ve Faac markalı ürünler ile sizlere çözüm sunan firmamız, kullanım alanıza göre farklı ölçülerde kapılar ve bariyerler sunmaktadır. Alanında uzman ekibimiz ile ihtiyacınız olan ürün belirlenir ve en güvenli ve kaliteli sistemler ile hem montajı hem de satış sonrası desteği ile sizlere hizmet vermektedir.

            Hizmetlerimiz arasında olan otomatik kapı sistemleri ile yaşamın her alanında kolaylıklar sunuyoruz. Alışveriş merkezleri, kamu daireleri, özel sektör firmaları, evler, otoparklar, hastaneler gibi pek çok alanda yapmış olduğumuz uygulamalarımız ile hayatı hem kolaylaştırmada hem de güvenliği sağlamada önemli roller üstleniyoruz. Otomatik kapı kullanımının artması hem güvenliği sağlarken hem de enerji ve ısı tasarrufu da sağlamaktadır. Açık unutulan bir kapının olmadığı bu otomatik kapı sistemlerinde önceliğimiz tabi ki sizlerin güvenliği. Fotoselli kapı üretimlerimiz ile bu otomatik kapı sistemlerinde özellikle de çocukların sıkışmalarını engelleyerek onlar içinde güvenli hale getiriyoruz.

Sensörlü Kapılar Nasıl Çalışır?

            Fotoselli kapı sistemleri üzerindeki cisim algılama sensörleri sayesinde yakınındaki kişileri veya büyük cisimleri algılayarak motorlarına komut gönderip kapıların açılmasını sağlayan bir sistemdir. Özellikle hastane ve alışveriş merkezlerinde çokça kullanılan bu fotoselli kapı ile günlük kullanım veya acil durumlarda önem arz etmektedir. Farklı modların da uygulandığı bu otomatik kapı sistemlerinde radar devrede olması, elle açma kapama veya tamamen kapama gibi özellikler mevcuttur. Anlık duruma göre hayatınızı kolaylaştıran sistem enerji tasarrufu da sağlamaktadır.

Fotoselli Kapı, Otomatik Kapı, Fotoselli Otomatik Kapı
Fotoselli Kapı, Otomatik Kapı, Fotoselli Otomatik Kapı

            Fotoselli kapı sistemleri haricinde siz değerli müşterilerimize Senksiyonel kapılar, bahçe ve garaj kapılar, fabrika kapıları, bariyer sistemleri de sunan firmamız Büyük alışveriş merkezleri veya oteller için dönerli kapılar ve engelli vatandaşlarımız için akıllı rampa sistemleri de üretmekte ve montaj hizmetini vermektedir. Klasik kepenk sistemleri veya motorlu kepenk  sistemleri ile de tüm dükkan ve depoların emniyetini de alıyoruz.