Manuel Döner Kapı

Manuel Döner Kapı

Yoğun insan giriş ve çıkışları olan binalarda tercih edilen manuel döner kapı yüksek randımanda çalışabilecek performans ile tasarlanıp bir şekilde çalışabilecek kapasitede üretimi yapılarak binalara ihtişamlı bir görünüm kazandırır. Bina içi ortamda sıcak ya da soğuk hava durumunu sabit konumda tutulmasını sağlar. Manuel döner kapı kanatlarının çerçeve bölümlerine yerleştirilen alt kısım fırçaları ile alüminyum kısımlar çizilmeyeceği gibi, kapının çalışması sırasında istenmeyen toz, kir ve sinek gibi şeylerin içeriye girmesini de engeller.

Manuel Döner Kapı Kullanım Özellikleri

Firmamız tarafından üretimini ve montajını yaptığımız döner kapı sistemi yerden 3-4 santim yükseklikte alt kovan içinde olan yataklama rulmanları sayesinde rahatça hareket etme olanağı sağlar. Ayrıca manuel döner kapı hareket sistemi yerden yüksek olarak çalıştığı için zamanla oluşan toz, kir ve sudan kesinlikle etkilenmez. Firmamız tarafından projelendirilmesi ve üretimi yapılan kapılar yüksek insan trafiği ve çalışma sıklığını düşünülerek dayanıklılığı bu oranda artırılarak üretilir.

Manuel Döner Kapıların Avantajları

Müşteri kullanım memnuniyetini ön planda tutan firmamızın üretimin sağladığı manuel döner kapı özellikle alışveriş merkezlerinde, büyük site giriş kapılarında, iş merkezlerinde ekonomik bir çözüm olup, enerji tasarrufu ve prestijli bir görünüm sağlar. Bu kapıların en önemli özellikleri ise enerji kullanımı ve hava perdesi gerektirmemesidir. Ayrıca istenildiği zaman küçük mekanizma ilavesi ile otomatik döner kapıya çevrilme özelliğinin olmasıdır.

Manuel Döner Kapı Çeşitlerimiz

Sektörde uzun yıllardır çalışma prensiplerimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile isim yapmış olan firmamızın özgün tasarımları, Avrupa standartlarında kaliteli ve zengin malzeme kullanımı ve projeye göre değişen çap ve yükseklik ebatları ile tercih edilen döner kapı modellerimizde 3 veya 4 kanatlı olabileceği gibi müşterilerin arzu ettikleri ve uygulanacak yerlerin özelliklerine göre kanat sayısında üretim yapılabiliyor.3 kanatlı modellerimiz daha büyük boşluk sağlarken, 4 kanatlı olan modeller daha geniş ağızlı bir açıklık sağlar.

Manuel Döner Kapı Cam Özellikleri

Firmamızın manuel döner kapı sistemleri için genelde kullandığı sabit kanatlarda 4+4 mm bombeli lamine şeffaf cam, hareketleri kanat kısımlarında ise 8 mm şeffaf temperli cam kullanılır. Müşterinin isteği halinde ise 5+5 bombeli lamine cam ve diğer hareketli kanatlarda da 100 mm yine şeffaf temperli cam kullanılabilir. Yine bu ölçülerde eğer müşteri renkli cam kullanılmasını isterse kapı sisteminde her türlü renk ve renkli reflekte cam opsiyonel olarak kullanabiliyoruz. Ayrıca son derece titizlikle çalıştığımız kapı sisteminde camlar ve cam fitilleri ile dışarıdan etkilenmemesi için cam koruma altına alınır.

Manuel Döner Kapı
Manuel Döner Kapı

Manuel Döner Kapı Mekanizması

Manuel döner kapı sisteminde kullandığımız tüm malzemeler %100 alüminyumdan olup, başka hiç bir kaynak kullanılmadan tamamen modüler olarak hazırlanır. Döner kapı için tasarlanan motor ve kontrol üniteleri dünya standartlarına uygun malzemeler ile imal edilir.

Manuel Döner Kapı Kanatları

Müşterilerimiz için son derce özen ve titizlikte çalışan deneyimli ve uzman kadromuz kapılarda maksimum randıman alabilmek için özel hazırlanan profil sistemi ve bu profilleri çevreleyen natürel at kılı fırçalardan oluşturulduğu gibi, döner kapı sistemlerinde sağlamlığın yanı sıra son derece şık bir görünüm olmasını sağlar.

Manuel Döner Kapı Hizmetlerimiz

Yılların tecrübesi ve deneyimli ekip ile çalışan firmamız öncelikli olarak müşteri memnuniyetini önem verir. Müşterilerimiz için hazırladığımız projelerin üretiminden, montaj işlemlerinden sonra ki aşamalarda da verdiğimiz servis hizmetlerimiz ile tüm işlerimiz firmamız garantisi altındadır. Ayrıca manuel döner kapı piyasa fiyatları ile kıyaslandığında en uygun fiyat garantisi de veriliyor.