Döner Kapı İstanbul

Döner Kapı İstanbul

Bulunduğu mekânlara şık ve etkileyici bir görüntü katan döner kapılar; otel ve alışveriş merkezi gibi alanlarda sıklıkla tercih ediliyor. Genel olarak lüks mekânların birçoğunda döner kapılarla karşılaşabilmek mümkündür. Bu giriş sisteminin şıklık dışında sağladığı birçok avantaj da vardır. Özellikle döner kapılar sayesinde büyük bir ısı tasarrufu sağlanır. Sıcak havayı içeride tutan döner kapılar, soğuk havanın iç kısma ulaşmasını engeller. Bu durum yaz aylarında da sıcaklardan korunmak için büyük avantaj sağlar. Döner kapıların, yoğun insan akışının olduğu mekânlarda hareket kolaylığı sağladığını da belirtmek gerekiyor. Bilhassa alışveriş merkezi gibi yoğun kalabalığın olduğu mekânlarda döner kapılar daha işlevsel olacaktır. Döner kapıların imalatı, montajı ve tüm bakım işlemleri için hizmet veren firma; garantili hizmetleriyle mekânlara şık bir görüntü katıyor. Farklı modellerde döner kapı üretimi yapan şirket, mekânlara uyumlu olacak bir şekilde montaj işlemlerini yapıyor.

Döner Kapı Fiyatları

Döner kapılarda ihtiyacı karşılamak amacıyla birçok farklı model bulunuyor. Bu kapı sistemlerinde uygulanan fiyatlar, satın alacağınız modellere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca mekânların kapı girişlerinin büyüklüğü de bu durumda önemli olacaktır. Döner Kapı İstanbul Her zaman için tüketicinin taleplerini göz önünde bulunduran firma, en uygun fiyat avantajlarını sizlere sunmaya gayret ediyor. Döner kapı fiyatları, kullanılan yere veya modele göre değişse de; kalitesi aynı şekilde kalacaktır. Bu alanda yüksek bir mühendislik deneyimine sahip olan firma, yüksek standartlarda üretim yapıyor.

Manuel Döner Kapı
Manuel Döner Kapı

Döner Kapı Modelleri

Döner kapı modelleri, insanlardan gelen taleplere göre çok farklı şekillerde olabiliyor. İşlev ve şıklık bakımından herkesin farklı zevk ve beklentileri olabiliyor. Firmalar bu nedenle çeşitliliği yüksek tutmaya çalışıyor. Farklı modelleri ile her müşterinin isteklerine uygun hareket etmeye çalışan firmada, otomatik döner kapıların yanı sıra birçok model de mevcuttur. Fotoselli döner kapı modellerini de başarılı bir şekilde üreten firma, daha küçük ve geniş olmayan mekânlara da hizmet veriyor. Tek kanatlı kapılar olarak bilinen fotoselli kapılar, ofis tarzı mekânlarınızda giriş ve çıkışların daha rahat olmasını sağlar.

Döner Kapı Nerelerde Kullanılır?

Döner kapıların kullanımının son zamanlarda çok arttığını görüyoruz. Bunun temel nedenleri; ısı tasarrufu, giriş kolaylığı ve şıklıktır. Bu bakımdan alışveriş merkezleri, hastane ve adliye gibi giriş çıkışların yoğun olduğu mekânlarda bu sistem sıkça kullanılır. Ayrıca tıbbi alanlarda da güvenlik açısından bu sistemler sıkça tercih edilmeye başlanmıştır. Döner kapılarda herhangi bir acil durumda, her iki yöne de dönüşü engelleyen bir güvenlik kilidi sistemi bulunuyor. Bu durum alışveriş merkezi ve adliye gibi mekânlarda güvenliği sağlayan en önemli unsurlar arasında yer alır.

Döner Kapı Nasıl Yaptırılır?

Döner kapı imalatı ve montajı için hizmet veren birçok farklı firma vardır. Özellikle bu sistem son zamanlarda büyük talep gördüğü için, hizmette bulunan firma sayısının da arttığını görebilirsiniz. Gerekli tüm teknolojik donanımlara ve uzman ekiplere sahip olan firma, tüm imalat işlemlerini gerekli olan en kısa sürede yapıyor. Firmayla irtibat kurduğunuz zaman öncelikle mekân üzerinde hızlı bir inceleme yapılır ve daha sonra mekân boyutlarına uygun olarak döner kapı üretimi yapılır.

Döner Kapı Ne İşe Yarar?

Döner kapıların en büyük faydası, insan kalabalığının çok olduğu mekânlarda giriş ve çıkışları rahatlatmasıdır. Otomatik bir hızda çalışan döner kapılar, düzenli bir şekilde mekâna giriş sağlar. Bunun yanı sıra bulunduğunuz mekânlara soğuk ve sıcak havanın dışarıdan girişini engellemek amacıyla bu sistemden yararlanabilirsiniz.